Kategorie

Multifunkční sedák BabySmart Hybak - Nový model - inovovaný materiál a tvar! (Zakoupíte ZDE).

Je odolnější (bez otlačenin) a díky vyšší váze lépe drží na židlích. Nový tvar se zvýšeným profilem zad také dopomáhá lepšímu držení těla při sezení. Nízké podpěrky rukou dovolují snadné přisunutí až stolu.

REAL_LIFE_IMAGE_COOSHEE_HYBAK_-_LIME__BLUE_CLASSIC_resize

Sedák BabySmart provází dítě na dlouhé cestě od batolecí židličky k židli pro dospělé. Dvouleté dítko často protestuje, když jej rodič souká do vysoké jídelní židle a poutá jej řemínky. Takto staré batole už chce všechno dělat samo, sedět chce také jako dospělí. Potíž je v tom, že když se malé dítě posadí na klasickou židli, bradu má buďto v rovině desky stolu nebo na židli musí klečet… Po chvíli tak putuje zpět do jídelní židličky (v níž se mu nikterak nelíbí), anebo rodič rezignuje na důstojné stolování a běhá za svým potomkem s lžící v ruce.

babysmart-hybak-021

babysmart-hybak-031

babysmart-hybak-011

  1. sedáku BabySmart dítě sedí výše a pobude v něm mnohem déle - nevrtí se. Nejenže v něm lépe jí, ale také kreslí či píše. Je u stolu rovnocenným partnerem dospělých, má přehled, na všechno dosáhne.
  2. tomto sedáku dítě nijak nepoutáte, ani sedák k židli nijak nemontujete. Sedák nesjíždí - váhou dítěte se totiž přisaje k podložce. Ideálně drží na hladkém povrhu, tedy na dřevěných, plastových nebo kožených židlích a lavicích. Nesklouzává ovšem ani z polstrovaných či látkových povrchů.

Dítě si do něj brzy samo vleze a taky z něj sleze bez pomoci rodičů. Dítko s ním putuje po celém bytě, pokládá si jej na židle i na studenou podlahu, když si chce stavět kostky nebo se dívat na pohádky. Výrobce sedák dodává v cestovní tašce, takže jej snadno vezmete k babičce, do restaurace, k holiči i do divadla. Jednoduše všude tam, kde batole či předškolák potřebuje sedět výše.

BabySmart vyrábí sedáky z nového, tzv. Cooshee™ materiálu. Vyvinula jej zakladatelka společnosti, americká designéra Diane Zissu. Jako matka tří dětí přesně věděla, co hledá. Cooshee™ je pěnová hmota s hladkou a teplou „kůží“, která děti nestudí. Díky tomuto materiálu je sedák polštářově měkký a zároveň pevný. Nábytek Vám určitě nepoškrábe. A údržba? To je hračka – stačí ho jen otřít hadříkem.

babysmart-hybak-051babysmart-hybak-071babysmart-hybak-021

Multifunkční sedák BabySmart Hybak určený pro batolata, předškoláky i drobnější školáky.

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů images doprava v brne zdarma Logo PPL Logo PPL Sprint do-ruky 2

na-postu 2

top

Košík je prázdný